Hotel Zlechov se nachází v odlehlé části města Plumlova poblíž břehu Plumlovské přehrady s nádherným výhledem na vodní hladinu a svého otevření se dočkal znovu po dvaceti letech.

V hotelu kromě možnosti ubytování v moderně zařízených pokojích, máte také příležitost navštívit restauraci, kde se vaří pokrmy pouze z kvalitních a čerstvých surovin. V restauraci kromě vnitřního a venkovního posezení najdeme také dva dětské koutky a oddělený sál, kde je možnost uspořádat nejen různá školení, ale také oslavy nebo svatby. Mimo tyto soukromé události však hotel také pořádá pro své zákazníky velký počet veřejných akcí, kdy mezi ty nejzajímavější patří nepochybně hudební večery, které se konají každý sudý pátek, a z akcí pro ty nejmenší pak stojí za zmínku dětské dílničky, které jsou k dispozici v pracovní dny. Na své si přijdou i sportovně založení zákazníci, pro které je zde připravena půjčovna elektrokol. Vstup do restaurace se psy je možný jen na základě povolení obsluhy.

V případě zájmu, je možné připravit jakoukoliv oslavu dle přání zákazníka.

Personál hotelu se snaží myslet co nejvíce na potřeby svých zákazníků a klade si za cíl, aby se zákazník vždy cítil jako doma.

Jakožto sportovně aktivně žijící rodina chceme vytvořit podobně smýšlejícím lidem a rodinám příjemné zázemí pro letní pobyty u Plumlovské přehrady, stejně tak poklidné místo pro turisty, cyklisty či rybáře po celý rok.

 

Těšíme se na Vás, Rodina Koláčkova s.r.o.

Oživení Zlechovského hotelu

Můžete si přečíst: Článek o nás v Plumlovském zpravodaji…

Článek: Jak vypadal Zlechov před 100 lety…