ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Šetříme přírodu - zavádíme REkrabičku

Publikováno: 15.12.2021

Šetři přírodu

Jídlo s sebou si zabal do vratné a znovupoužitelné REkrabičky. REkrabičkou se snažíme udělat radost nejen životnímu prostředí, ale doufáme, že i vám!

 

 

Co je to REkrabička

Znovupoužitelný vratný obal na jídlo. Jejím používáním spolu s námi zabráníte vzniku zbytečného odpadu z jednorázových obalů a navíc si z ní o to víc pochutnáte. 

Je vyrobena z pečlivě vybraného typu polypropylenu, jehož extrémní odolnost umožňuje jednu REkrabičku použít až 400x a nahradit tak stejný počet jednorázových obalů. Mikrovlnka, myčka, nebo přenášení sem a tam? Beze všeho, nic z toho není problém! 

Pevné víčko skvěle těsní a tak vás už nikdy nečeká žádné překvapení v tašce nebo batohu. U dvoukomorové varianty jsou jednotlivé části rovněž odděleny a nemusíte se proto bát, že se vám promíchá jídlo s přílohou.

 

Vraťte REkrabičku, vyzvedněte si dobrý pocit a zálohu

REkrabičku můžete vrátit na kterémkoliv partnerském místě – kdykoliv a klidně jen opláchnutou. Užijte si dobrý pocit z ušetřeného odpadu a nezapomeňte si také vzít zpět zálohu. Nebo si rovnou do REkrabičky objednáte další jídlo? :)

 

Vyrobeno v Česku

Výroba REkrabiček je přímo v Česku, což umožňuje minimalizovat přepravu z místa na místo a efektivně tak redukovat produkci CO₂. Používaný materiál je navíc 100% recyklovatelný a je tak šetrný k přírodě. K tomu všemu má REkrabička i kompaktní rozměry a neotřelý, atraktivní design, díky čemuž
z ní jídlo hned lépe chutná!